Marie Ondráčková

Maruška je naše běžecká konzultantka na pražské prodejně Flóra. Co na sebe prozradila?

Lásku ke sportu jsem objevila až ve svých 26ti letech, kdy mne kamarádka jednou vzala na hodinu H.E.A.T.U. Kombinace hudby a svižná chůze na pásu mě zaujala.
Poté jsem začala i s posilováním na závěsných systémech TRX a skupinových lekcí ve fitness centru (kruhový trénink, tabata, atp.), kde mě nabíjely endorfiny, společný zájem a energie všech okolo. Sport se stal nejen mým koníčkem, ale i závislostí.
Až poslední 3 roky jsem našla lásku k běhu, která mi otevřela nový svět- užívat si sport i venku v přírodě, kdykoliv a kdekoliv. Kromě běhu ještě ráda jezdím na horském kole a chodím s rodinou a přáteli do přírody. Čas trávený s rodinou a přáteli je pro mě to nejcennější. Všichni přátelé kolem mě jsou vášniví sportovci. Společně jezdíme několikrát za rok na sportovní kempy, které prožívám jako takovou aktivní dovolenou.

Pracovní zkušenosti jsem získala v e-shopu se sportovním zbožím, ale až práce v TRIEXPERTu mi otevřela nové obzory v oblasti běhu a vše co s nim souvisí. Každý den mám možnost setkávat se se sportovci, jak profesionálními tak začínajícími a pracuji se skvělém týmu kolegů. Baví mě různorodá práce, přes administrativu, zákaznický servis, e-shop a vylepšování vzhledu prodejny. Cením si získávání nových vědomostí a přehledu v běžeckém světě.

 

Přečti si rozhovor s Maruškou.