Praha – Holešovice BIKE &RUN

Vážení zákazníci, prodejna je dočasně uzavřena. Můžete si objednat běžecké boty a další běžecké, cyklo a plavecké zboží na eshopu. Bude Vám doručeno kurýrem domů nebo na výdejnu GLS. Prodlužujeme dobu na vrácení zboží na 30 dnů. Více informací zde.

Servis kol není v provozu.

V TRIEXPERT BIKE & RUN Holešovice najdeš nejširší sortiment silničních a horských kol, stejně tak běžeckých bot, oblečení a doplňků.

Naši konzultanti, kteří se věnují silniční cyklistice, enduru a down hillu, Ti pomohou se správným výběr kola či jiných doplňků pro cyklistiku. Dále zde provozujeme jedinečné služby jako je nastavení posedu na kole za pomocí nejmodernějšího přístroje GURU FIT SYSTEM. Nechybí zde ani nejmodernější servis pro Tvoje kolo. Na prodejně je také moderní laboratoř TriLab – více v sekci služby.

Naši konzultanti, kteří se věnují běhu, Ti za pomoci nejmodernějších technologií doporučí nejvhodnější běžeckou obuv pro Tvůj běh. Boty je možné vyzkoušet na běžecké dráze či na běžeckém pásu.


Kdo se o vás postará


Služby


Jak se k nám dostanete

Parkování je možné na parkovišti Holešovická tržnice (vjezd z ulice Jateční) – první hodina zdarma. Parkoviště je od prodejny vzdáleno cca 80 m.


Podívejte se dovnitř (Google StreetView)