Půjčovna triatlonových kol

Quintana Roo CDO.1 105 s hliníkovými koly je z řady triatlonových speciálů CD 0.1.

Kombinuje vysoce kvalitní karbonový rám a cenově dostupnější komponenty. Disponuje technologií Shift – usměrňuje tok vzduchu na aerodynamicky výhodnější levou stranu.

Velikosti kol k zapůjčení:

M1 ks
M/L1 ks
L1 ks

Cena půjčovného:
za 4 dny 3.000,- CZK
za 30 dní 10.000,- CZK

 

Quintana Roo CDO.1 Digital Race se zapletenými karbonovými koly.

Časovkářský a triatlonový speciál kombinuje vysoce  kvalitní karbonový rám a cenově dostupnější komponenty. Disponuje technologií Shift – usměrňuje tok vzduchu na aerodynamicky výhodnější levou stranu.

Velikosti kol k zapůjčení:

S1 ks
M1 ks

Cena půjčovného:
za 4 dny 4.000,- CZK
za 30 dní 15.000,- CZK

 

Quintana Roo CDO.1 Ultegra s karbonovými zapletenými koly.

Kombinuje vysoce  kvalitní karbonový rám s těmi nejlepšími komponenty na trhu. Disponují technologií Shift – usměrňující tok vzduchu na aerodynamicky výhodnější levou stranu.

Velikosti kol k zapůjčení:

M1 ks
M/L1 ks
L1 ks

Cena půjčovného:
za 4 dny 4.000,- CZK
za 30 dní 15.000,- CZK

 

Quintana Roo PRSIX Ultegra s hliníkovými koly.

Je kolo navržené převážně triatlety pro triatlety a zcela uspokojí potřeby každého závodníka. Vyznačuje se velmi nízkou hmotností, takže v kopcovitém terénu bude velkým přínosem. Hledáš-li triatlonovou kozu pro univerzální použití PRSIX Ultegra je ta pravá pro Tebe!

Velikost kol k zapůjčení:

541 ks

Cena půjčovného:
za 4 dny 4.000,- CZK
za 30 dní 15.000,- CZK

 

Quintana Roo PRSIX Ultegra RACE

Triatlonový speciál Quintana Roo PRSIX Ultegra Race je kolo navrhované především triatlety pro triatlety a zcela uspokojí potřeby každého závodníka. Řada triatlonových speciálů PRSIX potěší každého nadšence. Vyznačuje se velmi nízkou hmotností, takže  v kopcovitém terénu bude velkým přínosem. Nízká váha karbonového rámu je také nakloněna jezdcům, kteří preferují dynamické pojetí závodění. Hledáš-li triatlonovou kozu pro univerzální použití PRSIX je ta pravá pro Tebe!

Velikosti kol k zapůjčení:

541 ks
561 ks

Cena půjčovného:
za 4 dny 5.000,- CZK
za 30 dní 15.000,- CZK

Podmínky zapůjčení kola

Pro vypůjčení triatlonového kola je nutné sepsat smlouvu o pronájmu, doložit platné dva doklady totožnosti s fotografií, vratnou kauci v hotovosti ve výši 10.000,- Kč a uhradit půjčovné.

Den vyzvednutí kola v půjčovně a den vrácení kola do půjčovny není zpoplatněn, tzn. kolo je možné používat 4 dny bez jakéhokoliv časového omezení. Kolo z půjčovny může být vyzvednuto nejdříve ve 14 hodin a vráceno musí být nejpozději do 14 hodiny dne, ke kterému je pronájem sjednán.

Kola je možné rezervovat přímo na prodejně, e-mailem na holesovice.bike@triexpert.cz nebo telefonicky na čísle +420 773 427 669.

Pro zajištění 100 % garance rezervace kola je nutné zaplatit cenu za pronájem předem.