Publikováno

Jsem typ člověka, co sportuje pro radost, říká Valerie Voroniuk

Jak a kdy ses dostal k práci v běžecké prodejně TRIEXPERT Brno?

K práci v TrieExpert HK jsem se dostala přes svojí sousedku a zároveň bývalou vedoucí prodejny. Jednou ve vlaku mi prozradila, že shání posilu. Slovo dalo slovo a už jsem pracovala do týmu TriExpert.

Co tě pro tuto práci motivuje? 

Pro tuto práci mě motivují jako každého jiného peníze, potom velmi příjemné prostředí, poměrně jednoduchá práce, v porovnání s mými předchozími brigádami a časová flexibilita.

Každodenně absolvuješ rozhovory se zákazníky ohledně běhání. Jaký je tvůj vztah k běhu?

Můj vztah k běhu je velmi kladný. Chvíli mi trvalo, než jsem mu přišla na chuť, ale stalo se. Chodím běhat tak dvakrát do týdne. Můj limit je 10 km a vím, že na vyčištění hlavy a pro dobrý pocit mi to stačí.

Jak vnímáš pracovní tým TRIEXPERTu? Jaká je spolupráce?

Spolupráce je fajn. Tým se snaží a tím motivuje i mě.

Jak vnímáš atmosféru v týmu TRIEXPERTu?

Atmosféra v týmu TriExpert je přátelská, vnímám ji jako jednu velkou rodinu i když jsem s většinou lidí komunikovala pouze telefonicky :D.

S jakými dotazy k vám nejčastěji přicházejí zákazníci?

Nejčastěji se dotazy vztahují logicky na běžeckou obuv. Skoro každé jednání se zákazníkem začíná větou: “Jaký mi doporučíte boty?”

Závodíš?

Nezávodím. Jsem typ člověka, co sportuje pro radost.

Jak odpočíváš a regeneruješ?

Odpočívám s knížkou v ruce nebo u dobrého filmu.

Jaký je tvůj vztah ke sportu?

Velmi kladný.

Publikováno

Díky běhu jsem poznala spoustu nových přátel, krásných míst a životní nadhled

Když mi bylo 7 let, přihlásili mě rodiče do tanečního souboru. U tancování jsem vydržela do svých 18 let, což mi dalo pohybový základ, disciplínu a hlavně lásku ke sportu. Postupně jsem ale začala objevovat mou skrytou vytrvalost a oblíbila jsem si pobyt v horách. Poté už chybělo jen vyzkoušet nějaký ten závodní výběh na Lysou horu a stala se ze mě horská vytrvalostní běžkyně. Tento můj koníček jsem později propojila i s prací.

Jak a kdy ses dostala k práci v Triexpert v Brně?

Součástí Triexpert týmu jsem od října roku 2019. Rozhodovala jsem se pro změnu zaměstnání, když právě hledali posilu na prodejnu v Brně. A práce v nejlepší běžecké speciálce byla pro mne jasnou volbou.

Co tě pro tuto práci motivuje?

Posledních pár let se můj život točí hlavně kolem běhání, takže motivací pro mě je předávat informace, které jsem za ta léta nabyla. Největší odměnou je pro mě spokojenost zákazníka, který odchází s novým zbožím, ve kterém ještě ten stejný den vyběhne. Baví mě styl prodeje, který je velmi osobní. Často se se zákazníky bavíme o závodech o jejich motivaci k běhu a to dělá celý tento proces zábavnějším.

Každodenně absolvuješ rozhovory se zákazníky ohledně běhání. Jaký je tvůj vztah k běhu?

Běhám asi pět let a musím říct, že se běh stal mým životním stylem. Díky němu jsem poznala spoustu nových přátel, krásných míst a možná mi dal i trochu životního nadhledu. Člověk může při něm relaxovat a utřídit si myšlenky, ale také se dostat na dno fyzických sil.

Jak vnímáš pracovní tým Triexpertu? Jaká je spolupráce?

V práci se cítím výborně a s mými kolegy tvoříme super tým. Když mají lidé běh jako společný koníček, vždy to musí fungovat.

Jak vnímáš atmosféru v týmu Triexpertu?

Atmosféra je přátelská a navzájem si pomáháme.

S jakými dotazy k Vám nejčastěji přicházejí zákazníci?

Nejčastěji se zákazníci ptají, do jakého terénu jsou boty vhodné a jaký typ bot zvolit, když s během teprve začínají. Časté jsou také dotazy na sportovní výživu.

Závodíš?

Ano a to ve všech ročních obdobích. Oblíbila jsem si delší distance, od maratonu nahoru a hlavně v horském prostředí.

Jak odpočíváš a regeneruješ?

Nejlepší odpočinek je pro mě spánek. Po běhu nevynechám strečink a ráda si zacvičím jógu, která umí protáhnout celé tělo. Ale abych pravdu řekla, moc odpočívat neumím.

Jaký je tvůj vztah ke sportu?

Bez sportu a pohybu si svůj život ani nedokážu představit. Podle mého názoru by se měl minimálně dvě hodiny týdně věnovat sportu úplně každý.

Publikováno

Sport je můj život a vedu k němu i své syny, říká Tomáš Hrbek

Tome, pověz nám něco o sobě.
Otec mě nasměroval k profesi obchodníka. Na tuto profesní dráhu jsem se také vydal. Od svých prvních dětských krůčků jsem cítil velkou radost z pohybu. Od mala jsem závodil na koloběžce. Koloběžku vystřídalo kolo, na základní škole jsem navštěvoval sportovní třídy a později vstoupil do atletického oddílu. Sport mě bavil stále více. Cítil jsem veliké uspokojení po každém tréninku. Mými největšími přáteli byli endorfin a serotonin. Postupně přišly také úspěchy na atletických soutěžích. Atletika je spravedlivá, poctivě a tvrdě trénující sportovce umí odměnit. A já si také těchto odměn směl užít.

Roky plynuly, postupně jsem se vzdělával v trenérské profesi a střídal různé manažerské pozice v obchodních společnostech. Trenérskou praxi jsem získal trénováním běžců různého věku a různé výkonnosti. Trénoval jsem fotbalisty, florbalisty i děti na sportovní škole. Tato práce mě bavila a maximálně uspokojovala. Finančně to bohužel bylo podstatně horší.

Až přišel zásadní životní předěl…
Jasný cíl, jedna cesta a to hned! Rozhodnutí znělo jasně. Veškeré své úsilí vrhnu do toho, co umím, v čem jsem dobrý a v čem mohu být lidem prospěšný, učím lidi běhat.  Mám velké bohatství, čtyři skvělé syny a fantastickou profesi, kterou mám moc rád.

Jak a kdy ses dostal k práci v běžecké prodejně TRIEXPERT ?
Přes kamarádku mi bylo nabídnuto, abych vedl běžecké tréninky v Hradci Králové. Postupně jsme se posunuli až do spolupráce i v rámci prodeje.

Co tě pro tuto práci motivuje? 
Tato práce je mi koníčkem, to je rozhodující faktor.

Každodenně absolvuješ rozhovory se zákazníky ohledně běhání. Jaký je tvůj vztah k běhu?
Běhám denně a vlastně celý život. Je to už závislost.

Jak vnímáš pracovní tým TRIEXPERTu? Jaká je spolupráce?
Mohu konstatovat, že kolegové mi vstřícně pomohou s řešením systémových věcí, které mě v začátku sem tam zaskočí.

Jak vnímáš atmosféru v týmu TRIEXPERTu?
V Triexpert se cítím skvěle. Trénování a prodej běžeckého vybavení je skvělá kombinace, která mě naplňuje.

S jakými dotazy k vám nejčastěji přicházejí zákazníci?
Dnes je doba, kdy je běh velmi moderní a lidé už přichází na to, že bez kvalitní běžecké boty, je sem tam něco začne bolet. Velmi ocení diagnostiku došlapu a následný osobní trénink, který obdrží zdarma při nákupu běžecké obuvi.

Závodíš?
Ano, stále ještě běhám závody, ale už si vybírám ty nejhezčí. Za týden mě čeká Vokolo Príglu. Moc se těším.

Jak odpočíváš a regeneruješ?
Nejlepší relax je pro mě sauna, dobrá kniha a nebo film.

Jaký je tvůj vztah ke sportu?

Sport je můj život a vedu k němu i své syny.

 

Publikováno

Do maratonu jsem ještě nedozrála, říká Veronika Kaňa

Jak a kdy ses dostal k práci v běžecké prodejně TRIEXPERT Brno?

Než jsem se rozhodla pro tuto práci měla jsem časově a psychicky náročné zaměstnání. Po 10-ti letech v úplně odlišném oboru, jsem se rozhodla jít za něčím co mě opravdu baví, a tím je běhání. Na Triexpert jsem ze svého okolí měla skvělé recenze a proto, když jsem zahlédla inzerát, volba byla jasná.

Co tě pro tuto práci motivuje? 

Určitě jsou to spokojení zákazníci, možnost jim předat svoje zkušenosti a rady, obzvláště začátečníkům. Čerpám z toho, s čím jsem se trápila já a snažím se je motivovat, aby to nevzdali při prvním neúspěchu. Nejvíce mne potěší, když se zákazník ozve, že díky mému povzbuzení uběhl víc, než si původně myslel, že vůbec dokáže.

Každodenně absolvuješ rozhovory se zákazníky ohledně běhání. Jaký je tvůj vztah k běhu?

Můj vtah k běhu je velice kladný. Běhání mne baví, avšak nemám ambice být závodníkem. Strašně ráda bych si do budoucna zaběhla klasický maraton, ale k tomu jsem ještě psychicky nedozrála.

Jak vnímáš pracovní tým TRIEXPERTu? Jaká je spolupráce?

Pracovní tým je super. Líbí se mi různorodost týmu, kolegyně má zkušenosti s atletikou a kolega kromě běhání má zkušenosti i s triatlonem. Společně se tak můžeme zaměřit na širší okruh sportovců, a navíc se od sebe vzájemně dozvíme spoustu užitečných informací.

 Jak vnímáš atmosféru v týmu TRIEXPERTu?

Atmosféra je super.

 S jakými dotazy k vám nejčastěji přicházejí zákazníci?

Nejčastěji se ptají na typ boty do konkrétního terénu, poté o techniku běhu nebo o potravinové doplňky. Také se hodně zajímají o diagnostiku došlapu, kterou na naší prodejně provádíme a na základě, které zvolíme nejvhodnější obuv danému zákazníkovi.

Závodíš?

Během roku si většinou zaběhnu 2-3 půlmaratony s Runczech a pak samozřejmě Vokolo priglu. Ovšem za nepublikovatelné časy 😀

 Jak odpočíváš a regeneruješ?

Odpočívám nejraději aktivně (2 psi) a úplně nejlépe cestováním. Nevydržím dlouho na jednom místě. Ale nepohrdnu ani saunou nebo masáží.

 Jaký je tvůj vztah ke sportu?

Určitě kladný. Babička bydlí hned vedle fotbalového hřiště a dětství jsem trávila lítáním po hřišti za balonem. Od malička miluji koně, takže jsem pár let jezdila na koni. Chvíli jsem zkoušela i fitness, ale to je pro mě spíš nutné zlo, ke sportu potřebuji hlavně volnost a upocené „fitko“ mě moc nebere, i když nikdy neříkej nikdy ?

 

Publikováno

Podařilo se mi spojit koníček s prací, pochvaluje si Libor Zelenka

 Jak a kdy ses dostal k práci v běžecké prodejně Triexpert Holešovice BIKE & RUN ?

K práci v Triexpertu jsem se dostal v roce 2019. Po změně jsem se díval již více jak půl roku a když jsem náhodou viděl nabídku místa právě v Triexpertu, kterou jsem do té doby znal jako zákazník, nebylo co řešit. Hlavní impulz byl velmi kladný vztah ke sportu a hlavně k běhu.

Co tě pro tuto práci motivuje?

Motivace je pro mě jasná. Vášeň k běhu ale i k ostatním sportům, poznávání nejen nových produktů s tím souvisejících,ale i  metodik tréninků, výživy, regenerace a s tím spojené předávání informací zákazníkovi. Pro mě osobně je úžasné, že má vášeň se stala i mou prací.

Každodenně absolvuješ rozhovory se zákazníky ohledně běhání. Jaký je tvůj vztah k běhu?

   Samozřejmě maximálně kladný. Již od mládí jsem se věnoval běhu ať již v jakékoli formě. Zkusil jsem i mnoho jiných sportů, jako je tenis, fotbal, hokej, cyklistika, závodní tanec a běh. Nyní se věnuji hlavně běhání. Poslední tři roky více, jelikož před tím mi to plně neumožňovala práce a také zranění. Běhám velice rád s naší fenkou Labradora Beatkou, která je mi skvělým a nadšeným společníkem.

 

 

 

Jak vnímáš pracovní tým TRIEXPERTU? Jaká je spolupráce?

    Na prodejně v Holešovicích mám svělé kolegy Marka, Petra a Honzu, kteří mě v začátku opravdu hodně pomáhají. Jsou to sportovci a ve svých oborech (nejen v nich) odborníci. Tým vnímám velice kladně ať již ze stránky profesní, tak jsou prostě i super parťáci s pozivním přístupem.

 S jakými dotazy k vám nejčastěji přicházejí zákazníci?

Nejčastěji přicházejí s otázkou ohledně bot. Jaké mají zvolit, na jaké běhání atd. Mnohdy se také ptají na techniku běhu a nastavení tréninků. Otázky jistě nejsou jen na boty, ale také na běžecké oblečení, výživu, možnosti trénování, regenerace apod.

Závodíš?

     Když to jenom trochu jde, tak ano. V loňském roce jsem se zúčastnil 20 závodů. Od trailových závodů přes půlmaratony až k maratonům. Mám vždy radost, když se na závodech setkávám se svými kamarády. Je to pro mě nejen relax a výzva o co nejlepší umístění, ale nyní hlavně také skvělý zážitek.

Jak odpočíváš a regeneruješ?

Nejlepší odpočinek je pro mě čas strávený s rodinou. Procházky v přírodě, ale i práce na zahradě je výborný psychický relax. Jistotou je sledování sportovních přenosů a četba knich převážně se sportovní nebo výživovou tématikou. Nejlepší regenerace je pro mě sauna.

Jaký je tvůj vztah ke sportu?

Sport je pro mě nedílnou součástí života. Sportu se věnuji jak aktivně, tak i pasivně. A běhání, to je úplná vášeň.

Publikováno

Svůj život si bez běhu nedokážu, přiznává Jakub Anderle.

Jak a kdy ses dostal do Triexpertu?

Do Triexpertu jsem se dostal díky internetovému inzerátu začátkem roku 2019. Nalákala mě možnost pracovat v oblasti sportovního vybavení a zároveň na pozici, při které nebudu muset od rána do večera sedět v kanceláři.

Je jasné, že na světě jsou důležitější věci než běhání. Já osobně si ale svůj život bez běhu nedokážu dost dobře představit. Běh je pro mě základní kámen každého dne. Pohybem v přírodě si krásně pročistím hlavu. V neposlední řadě jsou tady evidentní zdravotní benefity – od té doby, kdy jsem začal běhat, už například skoro nevím, co je rýma nebo nachlazení.

Jak vnímáš pracovní kolektiv?

Na Andělu jsme s Luckou a Vojtou, a naše spolupráce zatím nemá chybu. Každý jsme sice přišli z úplně jiného prostředí a od jiné sportovní disciplíny, ale o to je práce v našem kolektivu zajímavější.

Na co se zákazníci nejčastěji ptají?

Nejčastěji se dotazy týkají výběru prvních běžeckých bot – tedy prvních skutečně běžeckých, které mají nahradit staré sešmajdané tenisky nebo jinou obuv, která se pro kondiční běh nehodí. Kromě toho u nás zákazníci často hledají rady ohledně běžecké techniky nebo doporučení týkající se závodní výživy a pozávodní regenerace.

Závodíš?

Závodit jsem začal teprve nedávno. Mým prvním závodem byl Grossglockner Berglauf – závod do vrchu v blízkosti nejvyšší hory Rakouska. Upřímně, pro začátek to nebyla nejšťastnější volba:) Dnes závodím na všech distancích od pěti kilometrů do maratonu. Nejradši mám menší krosy v okolí Prahy jako je třeba Podzimní běh lyžařů v Senohrabech, Babický trail ¼ maraton, nebo Černokostelecká desítka a dvanáctka (na obou se podílím i jako spoluorganizátor). Z maratonů je mojí srdeční záležitostí hlavně Barokomaraton v Plasích u Plzně.

Jak odpočíváš a regeneruješ?

Přeci regeneračním během:)

 

 

Publikováno

Vojtěch Řimák chce patřit k těm nejlepším na světě.

Jak a kdy ses dostal k práci v běžecké prodejně Anděl?

K pracovní příležitosti v Triexpertu v roce 2015 mě přivedla kamarádka, která na prodejně Anděl dělala vedoucí a sháněla brigádníky, tak jsem neváhal a pracovní nabídku s radostí a nadšením přijal.

Co tě pro tuto práci motivuje? 

Pro tuto práci mě velmi motivuje radost spokojených zákazníků, kterým můžu se svým týmem vyčarovat úsměv na tváři z užitečných rad a radosti z nákupu. Práci v Triexpert však neberu jen jako prodej samotný, ale hlavně předávání důležitých informací a zkušeností, které jsem nasbíral za svou sportovní kariéru.

Každodenně absolvuješ rozhovory se zákazníky ohledně běhání. Jaký je tvůj vztah k běhu?

Běh jsem v mládí nesnášel, protože to byla úmorná dřina a daleko zábavnější mně přišlo jezdit na kole. Postupem času a strávených letech v Triexpertu se tento odpor k běhu však snížil. Po absolvování několika běžeckých závodů (10km,1/2 marathon, B7) mě běh doslova pohltil. Nadále však zůstává jen jako doplňkový sport.

Jak vnímáš pracovní tým TRIEXPERTu? Jaká je spolupráce?

Vystřídal jsem už spoustu brigád a prací, ale až v Triexpertu jsem narazil na jeden z nejlepších kolektivů a i na tu nejlepší šéfovou, která řídí a usměrňuje náš tým na prodejně Anděl. Většina lidí jsou nadšení sportovci se kterými můžu vždy konzultovat své poznatky ze světa sportu.

Jak vnímáš atmosféru v týmu TRIEXPERTU?

Myslím si, že práce všechny baví a nikdo to nebere jen jako povinnost splnit si určitou pracovní dobu. Proto k nám chodí i spousta lidí s úsměvem a vždy si s námi můžou popovídat o všech životních stránkách.

 S jakými dotazy k vám nejčastěji přicházejí zákazníci?

Nejčastěji se na nás zákazníci obrací s tím, že potřebují nové boty. Výběr, diagnostika a poradensví však nechávají na nás. Časté otázky bývají ohledně bolestí a následná konzultace, jak těmto bolestem a zraněním předejít. Občas si někdo přijde jen tak po povídat o tréninku, závodech a životě.

Závodíš?

V běhu závodím velmi rád, ale stále u mě zůstává na prvním místě veslování, ve kterém se stále ještě snažím probojovat k těm nejlepším na světě.

Jak odpočíváš a regeneruješ?

Snažím se odpočívat hlavně v práci ,protože největší tréninkovou porci musím zvládnout v brzkých ranních hodinách a odpočinout si ještě na večerní fázi. V praxi to znamená odejít v 6 hodin ráno z domu a vrátit se kolem 10 večerní, proto na následnou regeneraci, osobní život a odpočinek nezbývá čas.

Jaký je tvůj vztah ke sportu?

Ke sportu jsem se prokousával velmi dlouhou dobu a do 15 let mně přišlo užitečnější jezdit po vesnici na pionýrovi než se hýbat. Po následném zlomu, kdy mě sport doslova pohltil jsem zjistil, že mi může sport nabídnout víc než jen zdravý životní styl a dobrou fyzickou kondici. S každým dalším vyhraným závodem tento apetit stoupal, až jsem měl štěstí probojovat se i k tomu nejvyššímu stupínku, který je snem většiny sportovců.

 

Publikováno

Miluji rychlost, říká Lucie Májková

Jak a kdy ses dostala k práci v běžecké prodejně TRIEXPERT Brno?

Po ukončení profesionální atletické kariéry jsem hledala práci, kde bych zůstala nějakým způsobem v kontaktu se sportem. V nabídkách práce jsem zahlédla inzerát na pozici konzultanta a zkusila to.

Co tě pro tuto práci motivuje? 

Spokojení lidé odcházející z prodejny. Je to příjemný pocit, když si například odnáší svoje první běžecké boty nebo boty na svůj první maraton a děkují za dobré rady. Zároveň zde mohu zúročit znalosti z atletiky, kdy vím jaké potíže mohou sportovce trápit a jak jim předcházet případně je odstranit.

Každodenně absolvuješ rozhovory se zákazníky ohledně běhání. Jaký je tvůj vztah k běhu?

Nikdy jsem žádný extrémní běžec nebyla. Když jsem dělala atletiku a měla oběhnout Štrbské pleso, tak jsem byla první kdo brblal. Ale miluji rychlost, proto ráda běhám krátké sprinterské úseky nebo techničtější běhání například kopce nebo úseky s tahačem.

Jak vnímáš pracovní tým TRIEXPERTu? Jaká je spolupráce?

Když jsem nastoupila, tak se tým v Brně poměrně obměnil. Ale myslím si, že jsme si sedli. Vzájemně si pomáháme a navíc jedna holka a dva fajn kluci…to je vždycky dobry 😀

S jakými dotazy k vám nejčastěji přicházejí zákazníci?

Zpravidla se ptají jaký typ bot se hodí na určitý terén. Zákazníky často také zajímá jakou botu zvolit v případě nějakých potíží. Hodně začínajících běžců hledá pomoc nejen při výběru bot, ale také oblečení případně výživy.

Závodíš?

Ano, teď už ne profesionálně. Ale stále se věnuji trojskoku a skoku do dálky.

Jak odpočíváš a regeneruješ?

Nejraději odpočívám v přírodě s pejskem. Na regeneraci využívám především saunu nebo kryoterapii. V létě si zajdu zaplavat.

Jaký je tvůj vztah ke sportu?

Sportuji od dětství, takže ten nejlepší. Krom atletiky mám ráda volejbal, plavání nebo brusle.

 

Publikováno Napsat komentář

Běh je pohyb a pohyb je pro mě život, říká Martin Holubář

Jeden z dvojice konzultantů nově otevřené hradecké běžecké prodejny TRIEXPERT Martin Holubář se nadchl pro běh a rád jezdí na závody. V rozhovoru vypráví z jakých zkušeností může těžit v nové práci, s čím přicházejí zákazníci a co ho nejvíc baví.
Pokračování textu Běh je pohyb a pohyb je pro mě život, říká Martin Holubář

Publikováno Napsat komentář

V TRIEXPERTu plujeme všichni na stejné lodi, říká Beata Pugrová z Ostravy

Vedoucí nové běžecké prodejny TRIEXPERT v Ostravě Beata je ráda, že může být mezi lidmi, kteří stejně jako ona, milují aktivní pohyb. K běhu se dostala přes CrossFit a paradoxně díky zranění ramene.
Pokračování textu V TRIEXPERTu plujeme všichni na stejné lodi, říká Beata Pugrová z Ostravy